Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANKETY

 

  Ve spodní části stránky se nachází formulář, pomocí něhož můžete zveřejnit svůj názor na vysockou kopanou. Inspirací vám mohou být témata anket.

 
 

                                                                                                             

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Složení vedení

(Jan Bartonička, 9. 1. 2011 20:31)

Ahoj Véžo, zaznamenal jsem novou anketu. Mohl bys sem prosím napsat, kdo vlastně tvoří ono vedení a jaké funkce vykonávají jednotliví lidé? Díky, nemám v tom zcela jasno.

RE: b tym

(dědek, 5. 3. 2010 17:27)

Kaleťáku nevím odkud máš informace o tom, že se bude B tým rušit, ale zatím se s touto alternativou nepočítá. Ovšem záleží pouze na nich jak se budou v jarní části okresního přeboru scházet, protože přiznejme si na rovinu, že jejich docházková morálka není zrovna nejlepší. A hlavně by si měli uvědomit, že to jejich kopání taky stojí nějaký peníze!!! A pokud nám budeš příště chtít zdělit nějakou novinku napiš to prosím do diskuze ať si to může přečíst víc lidí.

b tym

(kaletak, 5. 3. 2010 13:31)

Nazdar hovada jak to vypada s B tymem?ja sem slisel že ho budete rusi?ja si misli že to je skoda,vdit voni se lepsej.už se tesim až je uvydim hrat najaře!

Pivo

(ACS, 2. 11. 2009 10:25)

Čermis: já ti dám, že né Svijany, to je nejlepší pívo tady v kraji, s Gambrinusem běž někam, to už radši Rohozec :-)

Pivo

(Čermis, 16. 10. 2009 8:58)

Jen né Svijany, to už radši ten Gambrinus... Proč se zrovna v téhle oblasti co bydlím musí točit dvě nejhorší piva na českém trhu!!!!!

Pivo

(host, 28. 9. 2009 19:15)

Gambrinus je rozhodně lepší pokud má správné věcina točení než Svijany,jinak je to individuální.

RE: Pivo

(dědek, 31. 8. 2009 16:55)

Mnoho lidí si stěžovalo na kavalitu piva, která byla poznamenána starým kompresorem, který jsme používali pro natlakování sudu. V neděli byla poprvé vyzkoušena bomba s potravinářským plynem, toto opatření jistě zvedne kvalitu piva. Co se týče značky piva, tak se můžeme zeptat paní Bártové zda by nemohlo dojít ke změně, ale to je asi tak všechno co můžeme dělat.

Pivo

(ACS, 31. 8. 2009 12:33)

připomínka ke stánku: mohlo by se změnit pivo, Gambrinus nikomu nechutná, proč se nezavede Svijany, které každý pije???