Lomnice B - Vysoké 5:2 (2:1)

21. 10. 2008

Opět hrály naše dva celky ve stejný den a tím pádem nastala otázka, jestli se týmy sejdou v dostatečném počtu. S "áčkem" odjelo dvanáct hráčů a s B-týmem třináct . Sestava byla opět kombinovaná, jelikož jsme se museli obejít bez absentů Manharta, Poláčka a marodů Večerníka, Pacholíka ... Kdyby jsme měli každého z nich vyjmenovávat tak tento článek čtete ještě zítra.

Úvod utkání nám vyšel na jedničku. Již v 10.minutě se po krásné přihrávce za obranu nemýlil Kobr. Vedení náš celek mohl zvýšit, ale v dobré pozici nezamířil přesně Šír. Lomnice nás poté tlačila na naší půlce. Jejich pokusy lítaly velice nepřesně, a když nějaký šel na branku, zasáhl Berka. Vyrovnání přišlo v nejméně vhodnou dobu. Ve 43. minutě  napřáhl jeden z domácích borců a orazítkoval břevno odkud putoval míč na zem, kde nikým neatakován domácí hráč pohotově vstřelil branku. Domácí, ale v prvním poločase vstřelili ještě jeden gól. Poté co se na ránu k tyči brankář Berka natahoval zbytečně. Náš golman se střelou, která před ním skočila nemohl nic dělat.

Druhý poločas začali aktivněji domácí. Vysočtí se ještě ani nerozkoukali a prohrávali o dvě branky. Naši hráči se s tím nechtěli spokojit. To přineslo také tížené ovoce, když domácí brankář chyboval a vyrazil balón k volnému Seidlovi, který neměl se vstřelením branky problém. V dalších minutách musel opustit hřiště po nevybíravém zákroku střelec  naší první branky Kobr. Místo něho přišel na hřiště Kuna. Zanedlouho odkulhal se zraněným kolenem také Šalda. Zbytek utkání jsme tak museli příčinou nedostatku náhradníků dohrát v deseti. Domácí byli aktivnější a také měli míč častěji na svých kopačkách. To přineslo také další branky. Berka ještě hodně šancí kryl a tak jsme odjeli z Lomnice s výsledkem 5:2.

Branky: Kobr, Seidl

Sestava: Berka -  Seidl, Burgermeister, Hájek, Šalda - Havelka, Tryzna, Pastorek, Šír - Kobr (65. Kuna), Hladík