Sokol Kruh - TJ Vysoké nad Jizerou "A" 0:3 (0:1)

23. 4. 2012

Ve 20. kole OP zavítali naši hráči na půdu Kruhu, který je vždy nevyspitatelným soupeřem. V minulosti již dokázali hráči Kruh náš výběr nekolikrát řádně potrápit, nezapomenutelná je i naše prohra 1:7 v sezóně 2008/ 2009. V tomto zápase se nedala očekávat naše prohra, už jenom proto, že soupeř nastoupil pouze s 10-ti muži v poli. Tato početní výhoda vydržela našim hráčům až do konce první půle. Bohužel nabídnutou výhodu naši borci nedokázali dlouho proměnit v branku. I když se naši hráči snažili sebevíc, tak jejich pokusy skončili vždy mimo tři tyče branky soupeře. První branka utkání padla po úniku Čermáka po naší pravé straně, jeho centr však našel pouze hlavu domácího levého beka, který ještě míč posunul na hlavu stopera a ten překonal svého golmana 0:1. Do konce první půle se hráči Vysokého pokusili ještě navýšit svoje vedení, ale až do konce poločasu se jim to nepovedlo.

Po změně stran již byl počet hráčů na obou stranách stejný a tak se dalo očekávat, že i hra bude vyrovnanější. Opak byl ale pravdou, soupeř si nedokázal vytvořit žádný tlak a svojí pomalou až nudnou hrou strhávali i naše hráče. Chvílemi pak hra připomínala spíše přebor v chození a oko divákovo muselo být touto hrou spíše popuzeno nežli potěšeno. Tempo hry se pokusil změnit Jirka Ďoubalík, který zatáhl míč po naší levé straně a při pokusu obejít pravého beka soupeře, byl ve velkém vápně faulován a rozhodčí Tomášek nařídil zcela správně pokutový kop. K míči se postavil Martin Šikola a podruhé rozvlnil síť v domácí brance - 0:2. Skóre utkání uzavřel výše jmenovaný hráč sám, když se mu podařilo před zasahujícím brankářem domácích trefit míč tak přesně, že se odporoučel přímo do branky - 0:3.

Sestava: Kobr P. - Seidl, Večerník, Šikola J., Opočenský - Tryzna T. ml., Manhart, Šikola M., Ďoubalík J. - Saska, Čermák