Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Roztoky - TJ Vysoké 2:1 (1:1)

16. 8. 2009

S cílem odčinit domácí prohru od Mříčné a připsat si první body do tabulky odjížděl náš tým k prvnímu venkovnímu utkání nové sezony. To nás čekalo na hřišti Roztok, které v posledním kole prohrály na hřišti nováčka ze Zálesní Lhoty 0:3. Bodové vyhlídky tak rozhodně byly na místě.

Sestava doznala oproti minulému týdnu několika změn, a to díky návratu nebo absenci některých borců. A zpočátku se zdálo, že by to kýžené ovoce v podobě bodů přinést mohlo. Úvod utkání byl z obou stran opatrný, to se ale záhy změnilo. Za velkým vápnem totiž napřáhl Saska a jeho technická střela skončila v pravém horním růžku domácí branky.

Domácí hráči nastoupivší v modré kombinaci dresů po obdržené brance viditelně ožili a díky zvýšenému úsilí zaměstnávali naši defenzivu více než by bylo bývalo zdrávo. Jejich pokusům zdálky ale často nestačila ani síť za Berkovou brankou. Jednu vyloženou šanci si však roztočtí přesto vytvořili a hned nesla přízvisko gólová. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Patnáctiminutová chvilka oddychu přišla hráčům jistě vhod, jelikož horké a slunečné počasí vybízelo jistě k zajímavějším aktivitám než je běhání za míčem. Toho si ale i v druhém poločase hráči užili dostatek. Obě mužstva chtěla strhnout výsledek na svoji stranu, a tak se rozhodně bylo na co dívat.

Blíže k vedení měli vysočtí. Poláčkův pokus ale skončil po sérii odrazů jen na tyči a brankové čáře. O chvíli později mohl skorovat i Manhart, ale v nadějné pozici svůj pokus mezi tři tyče nevměstnal. Domácí obrana měla s našimi rychlými výpady velké problémy, ale zuby nehty vydržela. Lekci z produktivity nám tak opět předvedl soupeř.

Dlouhý centr vyboxoval Berka do Šikoly, od kterého se míč nešťastně odrazil na malé vápno před prázdnou branku, kterou už domácí hráč nemohl minout. Inkasovaný gól nás ale vybičoval k závěrečnému tlaku. Moc šancí jsme si ale i přes výraznou územní i herní převahu nevytvořili. K vyrovnání nepomohla ani řada standartních situací, která se nám díky nedisciplinovanosti domácích hráčů naskytla.

Závěrečný hvizd sudího Maška tak vysocký tým zrovna dvakrát nepotěšil. Nejenže znovu zůstal bez bodů (ač k nim tentokrát bylo opravdu hodně blízko), ale ukázal i nedostatky, které je potřeba co nejrychleji napravit. O tom zda se to podaří se budete moci na vlastní oči přesvědčit již v sobotu, kdy na domácím hřišti od 17 hodin přivítáme Martinice.

 

Sokol Roztoky - TJ Vysoké 2:1 (1:1)

Branka: Saska

Sestava: Berka - Seidl, Večerník, Šikola, Šalda J. - Pastorek (39. Havelka), Saska, Tryzna, Burgermeister - Manhart - Poláček

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář