Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Vysoké A - Lomnice B 1:4 (1:2)

7. 6. 2009

Náš soupeř z Lomnice v průběhu soutěže nasbíral již 51 bodů, což mu dovoluje ze třetí příčky stále útočit na vítězství v soutěži. Proto na náš tým nečekala vůbec snadná práce. Obzvlášť, když lomnické béčko přivezlo i několik hráčů pravidelně hrajících za tamní výběr A. A hned od úvodu utkání bylo jasné, proč je mezi týmy tak obrovský bodový rozdíl. Hosté svoji fotbalovostí, rychlostí a bleskovými narážečkami naše hráče přehrávali a jejich vedení se zdálo být jen otázkou času. Tato slova se bohužel potvrdila,a hosté se po rychlé akci radovali z vedoucí branky. Náš tým jako by ale tento gól paradoxně probudil. V průběhu dalších minut byli vysočtí lepším týmem, vytvořili si i šance a jednu dokonce proměnili ve vyrovnávací trefu. K trestnému kopu zpoza šestnáctky přispěchal Šír, který technickou střelou přes zeď odsoudil hostující brankáře do role statisty. Poté krásnou střelou s přispěním golmana Burgermeister orazítkoval břevno. A když se neprosadil ani Hladík, byli to hosté kdo vstřelil branku . Lomnice se vrátila ke své hře z úvodu utkání a díky šťastné brance odcházela do šaten za příznivého stavu 2:1.

Obraz hry se výrazněji nezměnil ani v poločase s pořadovým číslem 2. Domácím fotbalistům nelze upřít snahu ani bojovnost, fotbalovost však byla na straně hostí. Tu potvrdili i v akci, která předcházela brance na 1:3. V ní se po umné kombinaci ve středu hřiště dostal hostující útočník sám před gólmana Berku a se zakončením už problém neměl. Jiskřička naděje pro domácí tým pak svitla o chvíli později, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z lomnických stoperů. Ani proti desetičlenému protivníkovi se nám však již výsledek zkorigovat nepodařilo. Hosté naopak z řady šancí, které brankář Berka likvidoval jak na běžíčím páse, využili jen jedinou, a dali tak výsledku konečnou podobu - 1:4. Vítězství hostů tak bylo zcela zasloužené. Z domácího celku musíme opět pochválit Berku, který vysocký tým uchránil od většího přídělu.

TJ Vysoké - Lomnice nad Popelkou 1:4 (1:2)

Branka: Šír

Sestava: Berka - Seidl, Večerník, Burgermeister, Šalda J. - Pastorek, Tryzna, Šír, Poláček (32. Krejčík) - Hladík (55. Fedorko), Vedral (77. Kobr)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář