Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Vysoké A - SK Jilemnice B 5:1 (2:1)

21. 6. 2009

Po předkrmu v podobě utkání rezerv Vysokého a Rokytnice měl v 17 hodin přijít očekávaný hlavní chod - utkání áčka s jilemnickým béčkem. A se sezonou se naši hráči chtěli rozloučit vítězstvím. Tento fakt ještě přiživil příjezd hostujícího týmu, který přijel na naše hřiště s pouhými 9 hráči! Kdy jindy, než teď znělo z úst hráčů, funkcionářů i fanoušků. Úvod utkání byl však ze strany vysockých hodně nervozní a Jilemnici se dlouho dařilo držet nulu na kontě obdržených branek. Tento fakt nezměnily ani záložníci Poláček s Tryznou, jejichž pokusy si cestičku do sítě nenašly. Kulatý nesmysl, za kterým fotbalisté běhají, tuto cestu našel až o něco později. Do dobré příležitosti se dostal Vedral a s notnou dávkou štěstí poslal Vysoké do vedení. To o chvíli později ještě navýšil Pastorek, který běžel sám na hostující branku a nekompromisní střelou upravil skore na 2:0. Tato branka přinesla na naše kopačky klid a bohužel i uspokojení. Toho hosté využili, začali více kombinovat a vytvářeli si i šance. Jednu z nich pak po krásné a především tvrdé střele proměnili v branku a o zápletku bylo opět postaráno. Do konce poločasu už se skore neměnilo, a tak ke spokojenosti asi měli i přes nepříznivý výsledek blíže hosté.

Úvod druhého dějství však vysočtí vzali útokem s cílem co nejdříve rozhodnout. Dobrá střela Tryzny sice ještě v brance neskončila, ale jím rozehraný roh našel hlavu Manharta, který už se vstřelením branky neměl problémy - 3:1. Na hostech se navíc začala projevovat únava, která se při deficitu dvou hráčů v poli prostě musela projevit. A možná i totoho faktu využil ke vstřelení své druhé branky Pastorek, který v souboji s brankářem zvolit opět tvrdé a přesné zakončení - 4:1. Ve zbytku utkání už se tak řešila jen otázka v rozdílu skore. Ten mohl být pro hosty hodně nepříjemný, ale hráči ve vyložených situacích napodobovali aktéry předchozího utkání. Kát se musí především Poláček s Kobrem. První jmenovaný neuspěl ve dvou samostaných nájezdech, druhý pak "zazdil" tři vyložené příležitosti. Vytouženého bůra se tak fanoušci dočkali až po úniku Hladíka, který krátce před koncem stvrdil vítězství domácího celku.

TJ Vysoké A - SK Jilemnice B 5:1 (2:1)

Branky: Pastorek 2x, Vedral, Manhart, Hladík

Sestava: Berka - Havelka (75. Kobr), Večerník, Seidl, Šalda J. - Pastorek (65. Krejčík), Poláček, Tryzna, Šír - Vedral (75. Hladík), Manhart

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář