TJ Vysoké nad Jizerou - Kořenov 5:5 (3:2)

2. 8. 2010

Stejně jako Smržovka, tak i Kořenov hraje okresní přebor v Jabloneckém okrese. Ovšem od tohoto soupeře se čekalo, že naše řady prověří daleko více. Vezmeme to však od začátku. V úvodních minutách utkání měli vysočtí hráči jednoznačně nevrch a díky přesným a rychlým přihrávkám se dostávali snadno na polovinu soupeře. Jejich snažení v korunoval v 15. minutě perfektní střelou Tomáš Tryzna st. Za nedlouho ho napodobil jeho syn Tomáš Tryzna ml., který zvýšil naše vedení na dvoubrankové. Poté se dostali ke slovu také hosté nejprve snížili po kombinační akci na rozdíl jedné branky a o pár minut později přidal unikající Kobr druhý gól kořenova, když se mezi sebou nedohodli Večerník a Seidl. Pár minut před koncem první půle ještě navíšil naše skóre Saska, který se trefil přesně k tyči a nedal gólmanovi hostí žádnou šanci.

V průběhu první půle došlo ke změnám v sestavě, které se ve druhé půli ukázali jako rozhodující. Systém hry, který fungoval v první půli se najednou vytratil a hosté toho dokázali řádně využít. V 55. minutě dokázali opět srovnat krok s vysockými 3:3. Vedení na naši stranu na chvíli strhnul Manhart, který proměnil pokutový kop. To bylo na dlouho vše a začali úřadovat hosté, nejprve srovnali na 4:4 a během 5 minut dokázali skóre otočit ve svůj prospěch 4:5. Naši hráči se ovšem nevzdali a před závěrečným hvizdem rozhodčího Neťuky dokázali díky Saskově pohoté střele vyrovnat na konečných 5:5.