TJ Vysoké nad Jizerou - Sokol Bozkov 1:4 (1:1)

20. 3. 2012

Za slunečného nedělního počasí, které spíše lákalo na procházku či na první vyjížďku na kole sehrálo naše mužstvo čtvrté přátelské utkání proti celku Bozkova. Když se ke krásnému počasí přidá také chutný nedělní oběd, nejeden z hráčů by se raději šel projít, nebo posedět na terasu restauračního zařízení a ochutnal lahodný zlatavý mok. Po komplikacích s výběrem sestavy a absencí několika hráčů jsme začali utkání aktivně. Náš tým si vypracoval převahu a dokázal také jako první tým vstřelit branku. Po hezké kombinační akci a umístěnou střelou z hranice velkého vápna se prosadil Tomáš Tryzna 0:1. Náš tým byl aktivnější a vypracoval si také brankové příležitosti, ale Holeček ani Fedorko se bohužel neprosadili. Bozkovští náš tým potrestali proměněnou penaltou, která byla nařízena po zbytečném faulu Nesvadby, který podrazil protihráče na rohu šestnáctky 1:1. Poločasová přestávka se tedy odehrála v remízovém duchu. Do druhého poločasu, který mimo výměny stran také přinesl obměnu hráčů, začal aktivněji soupeř. Než se naši hráči rozkoukali, prohrávali opět po proměněné penaltě 2:1, která byla nařízena po sporném zákroku Kašťáka. Naši hráči chtěli s výsledkem něco udělat, ale bohužel opět inkasovali po hezké kombinační akci hostů 3:1 Bozkovští působili sehranějším dojmem a rychlé protiútoky dělali našim hráčům problémy. Naši hráči měli množství brankových příležitostí, ale bohužel zůstali nevyužity. Bozkovští hráči ještě jednu branku vstřelili a konečný výsledek byl tedy 4:1. Naši hráči dostali pořádnou lekci z produktivity a měli by se učit od hostujících hráčů jak se proměnují šance. Náš tým nebyl horším celkem, ale bez vstřelených branek se bohužel nevyhrává.

Berka – Tichý (46. Kašťák J.), Manhart, Seidl, Pastorek (70. Preissler) – Nesvadba, Ďoubalík J. (46. Tryzna F.), Tryzna T., Saska – Fedorko (70. Holeček), Holeček (46. Šikola M.)