Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Vysoké nad Jizerou - Spartak Rokytnice nad Jizerou 2:3 (2:2)

27. 2. 2012

V sobotu 25. února sehrál výběr vysockých hráčů první přípravné utkání na jarní část OP. Našim prvním soupeřem se stal výběr Rokytnice, se kterým hrajeme tato přípravná utkání celkem pravidelně.

Jelikož Rokytnice hraje 1. B třídu dale se očekávat, že naše hráče pořádně potrápí. Opak byl ale pravdou, naši hráči byli soupeři více než zdatným protivníkem. V prvních minutách se tak hra přelévala z jedné strany na druhou bez větších šancí.

Skóre utkání otevřeli hosté, když po zahraní rohového kopu neuhlídal Seidl svého hráče a ten neměl problém se vstřelením branky - 0:1. Naši chlapci dokázali velmi rychle odpovědět, když se po naší levé straně protáhl Čermák, který přesným pasem našel Burgermeistera a ten nedal gólmanovi hostí žádnou šanci - 1:1. Po vstřelené brance naši trochu polevili a soupeř dokázal vstřelit další branku, ale díky postavení mimo hru nebyla tato branka uznána. Tímto faktem se ale nedali rokytničtí odradit a po velmi pohledné akci na tři doteky vstřelili již svou druhou branku - 1:2. Šanci srovnat měl Saska, po akci, při které se ocitl sám před brankářem hostí, ale ve vyložené šanci si vybral nejhorší způsob ke skórování, když se pokoušel gólmana Rokytnice přehodit. Brankář na střelu reagoval pouze vyražením míče k Vedralovi, který nakonec míč do sítě dopravil - 2:2.

Po změně stran a vystřídání několika hráčů na obou stranách došlo k výraznému úbytku fotbalovosti. A tak se není čemu divit, že řada nepřesností a časté fauly udělaly ze hry čistou "holomajznu". Po autovém vhazování rokytnických hráčů u našeho velkého vápna se dostal míč až k jejich útočníkovi, který hlavou vsítil třetí branku a uzavřel tak skóre tohoto zápasu.

Sestava: Berka (46. Kobr. P) - Seidl (46. Pastotek), Večerník (65. Havelka), Šikola J., Šalda (46. Kašťák J.) - Burgermeister (46. Preissler), Šikola M., Manhart, Saska - Vedral, Čermák (60. Šeda)