TJ Vysoké nad Jizerou "A" - Sokol Roztoky 2:0 (1:0)

17. 4. 2012

První domácí utkání jarní části okresního přeboru sehrál vysocký "A" tým proti Sokolu Roztoky. Již od úvodního hvizdu muselo být všem jasné, že náš soupeř nepřijel pouze bránit. Velmi aktivní hrou, rychlým napadáním a jistou houževnatostí dostávali naše hráče pod tlak a ti následně vytvářeli spoutu chyb v rozehrávce. Hned v úvodu utkání si také vytvořili hráči soupeře několik slibných brankových příležitostí, ale obranna, se skvěle chytajícím Berkou jim skórovat nedovolila. Kolem 20. minuty srovnali vysočtí hráči krok se svým soupeřem a začali se také dostávat před branku soupeře. Své štěstí před brankou hostí postupně vyzkoušel Čermák, Vedral, Tryzna, Saska i Ďoubalík, ale bez jakéhokoli úspěchu. Nakonec se jako první ujala celkem nevinně vypadající akce. Po faulu hostujícího záložníka ve středu hřiště rozehrál Večerník velmi rychle míč na nabíhajícího Ďoubalíka, který ještě postrčil míč Čermákovi až za bezbrannou obranu a unikající Čermák už neměl velký problém se skórováním. Do konce první půle ještě prověřil pozornost našeho brankáře hostující stoper, který se postavil k rozehrávce přímého volného kopu z hranice velkého vápna. I když svoji střelu směřoval do levého růžku naší branky, tak mu jí pozorný Berká "vytáhl" na roh. A jelikož do konce první půle již branka nepadla odchazeli do kabin spokojenější naši hráči.

Po změně stran již byla hra poměrně vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Bohužl s přibývajícím časem se hra stále více kouskovala, kvůli někdy i zbytečným faulům. Oko divákovo si tak nemělo na co přijít. Jediným světlým a poměrně pohledným kouskem druhé půle byl gól Tomáše Tryzny ml., který poslal patou míč rozehraný z rohu přímo do sítě velmi překvapeného gólmana hostí - 2:0. V samotném závěru utkání byl ještě vyloučen hostující hráč za oplácení v přerušené hře.

Sestava: Berka - Seidl, Večerník, Šikola J., Šalda - Saska (69. Šikola M.), Tryzna, Manhart, Ďoubalík - Čermák (78. Šeda), Vedral